«Батьківщинівців» вразили інноваційні освітні підходи в Українському аграрному ліцеї

«Батьківщинівців» вразили інноваційні освітні підходи в Українському аграрному ліцеї

7 листопада голова міської партійної організації ВО «Батьківщина» Роман Діскант та керівник обласного виборчого штабу Юрій Тренкін відвідали Український аграрний ліцей в місті Умань. Туди їх запросив голова ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» і засновник закладу Андрій Дикун.


– Ми вражені інноваційними підходами до питань освіти та виховання молоді! – зазначив після відвідин закладу Роман Діскант.

І дивуватися тут, насправді, є чому. Український аграрний ліцей – це сучасний освітній заклад, заснований 2017 року в м.Умань. Академічне відділення ліцею пропонує учням здобуття загальної середньої освіти та допрофесійної підготовки за новою моделлю освіти, в основу якої взято кращі досягнення фінської та естонської систем навчання.

Формально учні поділені на два класи стандартної школи (10-й та 11-й), що поділені на чотири групи по 11-12 ліцеїстів, які називають екіпажами. У кожному з екіпажів проводять окремі уроки, в основі яких групова робота учнів. Пріоритетом на заняттях є використання новітніх навчальних засобів і технологій.

– Між ВО «Батьківщина» та Всеукраїнською аграрною радою підписаний меморандум про співпрацю, всі основні тези Нового аграрного курсу, запропонованого Юлією Володимирівною Тимошенко, є спільними напрацюваннями в тому числі і з фахівцями та практиками даної ради. А Український аграрний ліцей демонструє, у якому напрямку має рухатися професійно-технічна освіта в Україні і підтверджує своїм прикладом, що за бажання і капіталовкладень в нашій державі можна досягти високих освітніх результатів, – зауважує Юрій Тренкін.

Нагадаємо, що раніше партія «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко разом із громадською спілкою «Всеукраїнська аграрна рада» та громадською спілкою «Аграрний cоюз України» підписали Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України» про співпрацю щодо проведення реформ у сільському господарстві та забезпечення розвитку сільських територій. Як наголошується у документі, аграрний сектор є провідними для української економіки.

Залиште коментар