Безкоштовну юридичну допомогу тепер можна отримати у «Центрі захисту черкащан»

Безкоштовну юридичну допомогу тепер можна отримати у «Центрі захисту черкащан»

У Черкасах відкрили центр, метою якого є захист жителів міста. Тут громадяни можуть отримати допомогу у вирішенні проблем з комунальними службами, державними установами, закладами освіти та охорони здоров’я.

Двічі на тиждень прийом вестимуть кваліфіковані юристи. Вони здійснюватимуть прийом та обробку звернень громадян у скорочені строки, надаватимуть безкоштовні юридичні консультації, інформуватимуть людей про їх права та можливості, надаватимуть допомогу з оформлення звернень та документів, залучатимуть депутатів місцевої ради для швидкого вирішення гострих питань, прийматимуть проекти та ідеї від жителів для реалізації у нашому місті.

Для реалізації своїх послуг Центр взаємодіятиме з органами місцевого самоврядування, ЦНАПом, депутатами обласної та міської рад, керівниками комунальних підприємств.

– Наш Центр відкрили тільки 5 вересня, проте одразу до нас завітали кілька громадян. Один хлопець звернувся по допомогу в оформленні паспорту, який він втратив, при цьому в нього немає ідентифікаційного коду. Також звернувся пенсіонер, який поцікавився, як правильно виписати з квартири сина, який працює за кордоном. Їм були надані необхідні роз’яснення і консультації абсолютно безкоштовно, – розповів юрист центру Руслан Дмитренко.

Подібні «Центри захисту» відкриваються по всій Україні за ініціативи ВО «Батьківщина». «Центр захисту черкащан» працюватиме у вівторок і четвер з 17.00 по 19.00 за адресою: м.Черкаси, вул.Смілянська, 23, 3 поверх, оф.35.

Залиште коментар