Більше 2 тис.м2 землі забруднили пташиним послідом на Черкащині

Більше 2 тис.м2 землі забруднили пташиним послідом на Черкащині

У Жашківському районі невідомі забруднили земельну ділянку площею більше 2 тис. кв.м відходами пташиного посліду. Поліція порушила провадження за ознаками ст. 239 Кримінального Кодексу України та проводить розслідування.

Інспектором Держекоінспекції Центрального округу, під час проведення природоохоронного рейду, виявлено забруднення та засмічення земельної ділянки поруч з автодорогою поблизу с. Тинівка, в адміністративних межах Тинівської сільської ради, Жашківського району.

Про це повідомляють в Держекоінспекції Центрального округу.

При обстежені місця забруднення земельної ділянки встановлено, що на розі доріг, одна з яких пролягає у напрямку с. Тинівка та польової дороги, складована велика кількість пташиного посліду.

На момент обстеження території порушників встановити не вдалось. Тому на місце події інспектором викликано працівників Жашківського відділу Національної поліції разом з якими проведено заміри забрудненої земельної ділянки та відібрано проби ґрунту у п’яти точках. Довжина забрудненої ділянки складає 55 м, ширина 45 м, загальна площа 2475 кв.м.

Матеріали по даному факту скеровані до правоохоронних органів для вжиття заходів реагування та встановлення осіб причетних до вчинення правопорушення. Проводиться розрахунок шкоди завданої довкіллю.

Залиште коментар