Біля Черкаської міськради інформують про оборудки Бродського (фото)

Біля Черкаської міськради інформують про оборудки Бродського (фото)

Біля Черкаської міської ради з`явився інформаційний куб, на якому розповідається про незаконну діяльність Михайла Бродського та Партії вільних демократів.

Після того, як завдяки виданню “Про головне” став відомий факт про існуюче кримінальне провадження НАБУ, у якому фігурують фірми, афілійовані з одіозним політиком та підконтрольними йому депутатами від фракції “ПВД” у Черкаській міськраді, ця тема набула широкого резонансу у суспільстві.

Зокрема, заступник міського голови Юрій Ботнар неодноразово писав у соцмережах про багатомільйонні оборудки на продажу піску, на яких заробляли вищезазначені особи, та навіть виступав на центральному телеканалі “112”, розповідаючи про ці корупційні схеми.

На нещодавній сесії Черкаської міської ради хтось розмістив плакати із написами “Згіблов та Бродський! Припиніть обкрадати Україну та Черкаси”, “Згіблов та Бродський! Заплатіть 85 млн.грн. податків”. Ці плакати тоді дуже схвилювали депутата від ПВД Олександра Згіблова. Для нього навіть викликали швидку просто у залу засідань.

І ось тепер невідомі активісти розмістили в центрі Черкас інформаційний куб, щоб привернути ще більше уваги до цієї проблеми.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні №52019000000000711 від 13.08.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364 КК України. Розслідування проводять щодо діяльності двох підприємств, які пов’язані з колишнім головою політичної Партії вільних демократів Михайлом Бродським, – ПАТ «Темп» і ТОВ «Мареллі».

1 коментар до цієї статті

  1. эти деньги могли пойти бортнику за уборку снега и на премии меру и его компании

    Відповіcти

Залиште коментар