Більше ста тисяч гривень зібрали на благодійному фестивалі

Більше ста тисяч гривень зібрали на благодійному фестивалі

16 вересня у Черкасах вже вчетверте відбувся спортивно-благодійний фестиваль CherITy. Захід проходив у парку Сосновий бір.

Гості заходу разом з родиною та друзями могли взяти участь у велоперегонах або забігах, дізнатись більше про IT cферу, купити смаколиків, знайти цікаві речі на It Garage sale 2.0, запастись продукцією з зображенням рідного міста, прийняти участь в спортивних майстер-класах, провести час усією родиною на творчій та родинній галявинках.

Всі кошти, зібрані від забігів, велоперегонів, купівлі речей, смаколиків чи брендованої продукції передали до цьогорічного благодійного фонду. А зібрати вдалося чимало – 103 тисячі гривень. Як повідомляють організатори, усі кошти будуть витрачені на потреби дітям.
По-перше, буде встановлено новий ігровий майданчик у дитячому притулку «Теплий Дім». Обладнання вже виготовляється, тож все буде зроблено у найкоротші терміни.

І по-друге – буде придбано портативний кисневий концентратор для відділення дитячої онкогематологіі обласного онкодиспансеру.

Фото Сергія Черкасова

Залиште коментар