Благодійний фонд “Делікат” укотре допоміг містянам, що опинились у скрутному становищі

Благодійний фонд “Делікат” укотре допоміг містянам, що опинились у скрутному становищі

Вісьмом черкасцям, двоє з яких – тяжкохворі діти, було надано фінансову допомогу від благодійного фонду “Делікат”. Кошти на допомогу людям, які опинились у скрутному становищі,було зібрано за допомогою скриньок, які розміщені біля кас однойменної мережі супермаркетів. Цього разу, благодійникам вдалось зібрати понад 40 тисяч гривень від небайдужих громадян. І вже сьогодні зібрану суму було передано людям.

Про це інформує сайт “Про все”.

Мама 7-річного Дениса Мар’яна Шлапак розповіла, що звернулася до фонду, бо її родина потребує негайної допомоги на лікування дитини.

– У мого хлопчика серйозне захворювання. Внаслідок кишкової непрохідності дитині зробили операцію, яка тривала понад 6 годин. Його ледве вивели із коми. Зараз мій син потребує лікування і щодня необхідно купувати ліки, вартість яких наша родина не в змозі самостійно діставати. Вже три місяці ми знаходимось у лікарні, – каже пані Мар’яна. – Місяць тому я звернулася до благодійного фонду “Делікат” і вже за декілька тижнів мене запросили, щоб передати зібрану допомогу.

Керівник БФ «Делікат» Денис Буря розповідає,що до їхнього фонду постійно звертаються люди. Це пенсіонери, яким не вистачає на життя, і вони ще й мають купу хвороб. Все частіше звертаються батьки, у яких хворіють дітки.

– Анжела Салійчук має хворобу Крона. Ця хвороба невиліковна, однак можна зупинити її розвиток. На це потрібні чималі кошти. Тому її мама звернулася до нас у фонд за допомогою. Мама Дениса Шлапака також до нас прийшла, оскільки дитина перенесла важкі операції по видаленню близько 30% кишківника. Родині потрібні чималі кошти і ми теж допомагаємо їм всім, чим можемо, – зауважив пан Буря.

Присутня на заході завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру надання соціальних послуг Людмила Путіліна розповіла, що звернулася до фонду не для себе, а від імені своїх підопічних, які не мають можливості самостійно звернутися за допомогою. З її слів, протягом тривалого часу її Центр співпрацює із благодійним фондом Делікат. Щомісяця благодійники намагаються надавати допомогу підопічним Центру.

– Це надзвичайно важливо, бо в наш час дуже багато жінок страждають від онкологічних захворювань і не мають можливості самотужки знаходити ресурси для лікування. У фонді нам ніколи не відмовляли і завжди подають руку допомоги, – каже Людмила Володимирівна. – Є багато людей, які готові допомогти оточуючим, але не мають необхідних фінансових ресурсів для цього. Є люди, які соромляться тощо. Однак, завдяки діяльності такого фонду, кожен охочий може допомогти врятувати чиєсь життя.

Пані Путіліна зауважує, що благодійний фонд “Делікат” не лише допомагає коштами нашим підопічним, а й бере участь в організації різноманітних заходів для знедолених, що неабияк важливо.

Один із засновників фонду, місцевий підприємець Руслан Петрик повідомив, що вже понад три роки благодійний фонд “Делікат” щомісячно надає допомогу людям, які перебувають у скрутному становищі і які звернулися за допомогою. І жодній людині не відмовили.

– Знаєте, коли я став депутатом міської ради, я побачив скільки людей тільки у Черкасах звертається за допомогою. Це не дуже добрий показник. Тому допомога нашого фонду для таких людей може стати рятівною і це варто робити, якщо в тебе є така можливість. Скриньки, в які збирається допомога для людей, знаходяться не лише в маркетах мережі “Делікат”, а й в магазинах-партнерах. Ми закликаємо долучатися всіх небайдужих людей до цієї важливої справи, – каже пан Руслан.

Пенсіонерка Світлана Павленко, розповіла нашому журналісту, що вже вдруге звертається до “Делікату” за допомогою.

– Самі розумієте, що пенсії не вистачає не те, щоб жити достойно, а й взагалі вижити в цей складний час. Я живу сама, мій син помер, а найближчі мої родичі живуть в Києві і ми спілкуємося доволі рідко. Крім того, я інвалід 2-ї групи, моє серце не може самостійно працювати, в нього вживлено кардіостимулятор, – бідкається жіночка. – Так сталося, що місяць тому я потрапила у ДТП. Я виходила із тролейбуса, коли водій неочікувано зачинив двері і поїхав, протягнувши мене по асфальту декілька метрів. Відповідно, на лікування йдуть немалі кошти, яких в моїй пенсії просто немає. Я пропрацювала 42 роки, а пенсії вистачає лише, щоб заплатити за комунальні послуги і все – живи, як хочеш.

Засновник мережі магазинів “Делікат” Олег Хелетій зауважив, що до фонду постійно звертаються самотні літні жінки, бо стан, в якому вони опинились є просто катастрофічним.

– Переважно це самотні люди, яким немає звідки чекати допомоги і якогось звичайного людського співчуття. Ось, наприклад, до нас звернулася Світлана Павленко, у якої загинув єдиний син. А нещодавно її ще й проволік метри чотири тролейбус, вона потрапила до лікарні, ми її відвідували і допомагали. А от з пані Тетяною ми познайомилися, коли вона прийшла під наш магазин і почала просити у людей купити їй продукти. Вона має серйозне захворювання крові, їй не все можна їсти. Ми теж взялися їй допомогти. І такі люди, зі схожими бідами, але абсолютно різними життєвими історіями до нас приходять постійно. І всім їм потрібна реальна підтримка, турбота і увага, — відзначив пан Олег.

Як розповіла присутнім головний керівник проектів БФ “Делікат” Юлія Іщенко, окрім допомоги, яку щомісяця зі скриньок передають людям, що опинилися в складних життєвих обставинах, благодійний фонд реалізує безліч інших проектів і заходів, направлених на підтримку малозахищених верств населення. Лише близько 20 продуктових пакетів підготували до Дня людей похилого віку, що відбудеться 1 жовтня, пенсіонерам, які не можуть самостійно пересуватися. Разом із іншими благодійними організаціями “делікатівці” планують надавати підтримку дітям-сиротам і дітям з протитуберкульозного диспансеру. Вже найближчим часом також фонд передасть канцтовари для дітей із багатодітних сімей.

– Для нас найголовнішим показником нашої роботи є те, коли ви приходите до нас із посмішками. Бо коли ви посміхаєтесь, ми розуміємо, що наша робота не марна і наша допомога стала для вас важливою, – повідомила присутнім пані Юлія.

У Благодійному фонді “Делікат” закликають людей не бути байдужими й за можливості піклуватися про тих, хто потребує допомоги. Благодійники також запевняють, що зроблять усе можливе, щоб і надалі допомагати людям, які не мають можливості самотужки вийти зі скрутного становища, пенсіонерам, хворим та особливим дітям.

Номер гарячої лінії Благодійного фонду “Делікат”: +38(096) 033-05-05.

Також працює офіційна сторінка фонду у Фейсбук. Там розміщена інформація про людей, які потребують допомоги, та звіти про витрачені кошти.

Залиште коментар