Близько 300 черкасців вже отримали паспорти у ЦНАПі Черкас

Близько 300 черкасців вже отримали паспорти у ЦНАПі Черкас

Впродовж місяця до Центру надання адміністративних послуг (що по вул. Благовісна, 170) звернулись близько трьохсот черкасців аби отримати паспорт громадянина Україна (ІD-картку) та паспорт для виїзду за кордон – відколи ці послуги почали надавати у ЦНАПі. Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Одним із перших паспорт громадянина України оновленого формату, замість старого, сьогодні видали і заступнику міського голови Ігорю Коломойцю.

Каже, що задоволений оперативністю, із застосуванням сучасних технологій, фаховістю працівників ЦНАПу під час прийому документів. Оскільки віднині відвідувач може в одному місці, в одного адміністратора оформити заяву та всі належні документи, зробити фото та подати для видачі паспорту в установлений законом термін.
Ігор Коломоєць розповів, що колишній паспорт громадянина України ( у вигляді книжечки) вже був досить зношений. Тому вирішив замінити на ІD-картку, яка до того ж досить компактна та більш зручна.

Начальник управління надання адміністративних послуг Руслан Дмитренко розповів, що послугу з видачі паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон вперше запровадили у ЦНАПі з 26 квітня цього року, облаштувавши додатково чотири робочі місця.

– Таку пропозицію запропонував міський голова Анатолій Бондаренко з метою максимального сприяння громадянам в отриманні зазначених документів, які жодним чином не відрізняються від тих, що надає міграційна служба. До того ж така діяльність позитивним чином відображатиметься і на прибутках до міського бюджету. Так, за перші тижні роботи з оформлення паспортів ми вже заробили близько 40 тисяч гривень , – повідомив Руслан Миколайович.

Нині адміністратори ЦНАПу приймають громадян, які бажають оформити паспорти, з понеділка по п`ятницю з 8.00 до 17.00 (без обіду).

Аби створити додаткові зручності для громадян, у найближчій перспективі планується надавати цю послугу з 8.00 до 20.00, шість днів на тиждень.

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Вартість оформлення паспорта громадянина України (у формі картки) становить:
– безкоштовно – для осіб, що досягли 14-річного віку та отримують його вперше,
– 279 грн – для отримання документу в термін 20 робочих днів,
– 366 грн – для отримання документу в термін 10 робочих днів.
Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду закордон з безконтактним електронним носієм:
– 557,32 грн – для отримання документу в термін 20 робочих днів,
– 810,32 грн – для отримання документу в термін 10 робочих днів.

Залиште коментар