Близько 500 нових книг поповнили фонд канівської бібліотеки

Близько 500 нових книг поповнили фонд канівської бібліотеки

Канівська міська бібліотека ім.Т.Г.Шевченка інформує про значні поповнення книжкових фондів. Близько 500 нових видань стали на книжкові полиці закладу у 2020 році – інформує сайт Канівської міської ради. Із переліком літератури, що надійшли до бібліотеки канівчани можуть там же.

Усі книги нові – 2019 року видання. Це, зокрема, широка підбірка класики світової літератури. Літературні шедеври Ернеста Гемінгвея, Оскара Уайльда, Артура Конана Дойля, Френсіса Скотта Фітцзжеральда, що принесли їм всесвітнє визнання.

Багато творів і з сучасної зарубіжної прози, як от Джоан Роулінг, Дена Брауна, Деніала Кіза, Тері Пратчета, Стівена Кінга. Утім, і поціновувачі сучасної української літератури знайдуть в бібліотеці багато новинок українських письменників сьогодення – Юрія Винничука, Катерини Бабкіної, Макса Кідрука, Юрія Андруховича, Ліни Костенко, Оксани Забужко, Ірени Карпи.

Гарно представлений в бібліотеці і популярний сьогодні нон-фікшн. Багато книг з психології, філософії, мистецтва, енциклопедії на різну тематику та біографії видатних людей тощо.

Окрім того, є чимала підбірка й дитячої літератури: як підліткової, так і для малюків.

До слова, представлені книги видані минулоріч у найпотужніших видавництвах країни – «Наш Формат», «Видавництво Старого Лева», «Віват», «Книголав», «Клуб Сімейного дозвілля» тощо. Вартість кожної в книгарні сьогодні складе від 100 до 300 гривень. Канівська бібліотека ім.Т.Шевченка дає змогу канівцям пізнати світ прекрасного безкоштовно.

Варто знати: якщо щоденно присвячувати читанню якихось 15 хвилин, то за рік можна прочитати до 20-ти книг.

Залиште коментар