Бондаренко відвідав обласний кардіологічний центр

Бондаренко відвідав обласний кардіологічний центр

Міський голова Анатолій Бондаренко відвідав обласний кардіологічний центр та ознайомився з можливостями обладнання, яке для якісної діагностики та лікування придбали силами бюджету Черкас. 

Тільки цього року передбачили кошти на закупівлю ультразвукової діагностичної системи, пересувної рентгенівської системи та наркозно-дихальної станції. Ще сім одиниць обладнання придбали в 2022-ому. Кожен із медичних апаратів – сучасний і дуже потрібний для пацієнтів із серцево-судинними патологіями, а ще – полегшує роботу лікарів. Дозволяє зробити якісне, точне і всебічне обстеження хворих.

Трішки цифр. За рік у кардіологічному центрі проходить стаціонарне лікування близько 4,5 тисяч хворих. Ще понад 22 тисячі жителів консультують у поліклініці. Упродовж року фахівці виконують більше 1 600 оперативних втручань на серці, часто – дуже складних. Наш центр – один із кращих в Україні, його лікарі завжди йдуть вперед, прогресивні й випробовують нові методики для порятунку життів. 

Як розповіла головний лікар центру Світлана Журба, упродовж останніх 18 років у цьому медичному закладі прооперували близько 24 тисяч пацієнтів, із них 14 тисяч – жителів обласного центру. 

«Дякую всьому колективу, який цілодобово рятує життя пацієнтів! Кожному медичному працівнику за його велику працю та за те, що присвятив себе найблагороднішій справі. Ми ж зі свого боку намагатимемося й надалі надавати підтримку центру, який демонструє дуже гарні показники роботи», – написав Бондаренко.

Залиште коментар