Бондаренко відзначив Черкаський обласний онкологічний диспансер

КЗ «Черкаський обласний онкологічний диспансер» ЧОР упродовж останніх років потужно впроваджує трансплантаційну медицину і приймає на лікування пацієнтів з усієї України. Міська влада Черкас допомагає закладу розвиватися. Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко відвідав заклад і відзначив низку працівників.

Під час зібрання колективу директор закладу, заслужений лікар України Віктор Парамонов відзначив здобутки онкодиспансеру. Нині тут виконують пересадки нирок і кісткового мозку, мають досягнення в лікуванні дитячої онкогематології, виходять на новий рівень лабораторної діагностики.
Триває будівництво та облаштування бункерів з лінійним прискорювачем для подальшого впровадження сучасних методів лікування пацієнтів з онкологією. І міська влада зробила досить вагомий внесок у ці роботи.
«Вперше за роки незалежності міська влада і особисто міський голова Анатолій Бондаренко прийняли рішення проінвестувати будівництво головного об’єкту нашого закладу: реконструкції радіологічного корпусу обласного центру променевої терапії та радіаційної онкології. Для цього з бюджету міста інвестовано третину вартості об’єкта. А в подальшому допомагатимуть і з оснащенням закладу обладнанням», – відзначив Віктор Парамонов.
Анатолій Бондаренко насамперед подякував Збройним Силам України за мирне небо над Черкасами. Відзначив, що міська влада працює для покращення благоустрою міста і зокрема, території, де розташовані медичні заклади.

«Для мене немає різниці, чи це міський чи обласний заклад, бо він на території міста Черкаси. А Черкаський онкодиспансер допомагає жителям не тільки нашої області, а й усієї України. Тому що сьогодні наше головне завдання – об’єднуватися, бо по-іншому не буде перемоги України, – сказав міський голова. – Найбільша гордість нашого міста – це його люди. Дякую вам за невтомну працю і десятки тисяч врятованих життів».

Від імені громади і за дорученням депутатського корпусу Анатолій Бондаренко вручив грамоту Черкаської міської ради керівникові  комунального закладу «Черкаський обласний онкологічний диспансер» Черкаської обласної ради, заслуженому лікареві  України Віктору Парамонову. Віктора Володимировича  відзначили за високосвідому громадянську позицію та патріотизм, активну участь у житті міської громади, професіоналізм і сумлінну працю в умовах війни, розв’язаної росією проти Української держави, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Черкас та всієї країни.

Крім того, за надання кваліфікованої медичної допомоги в умовах широкомасштабної війни нагородили працівників КНП «Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради».
Медалями «За сумлінну працю» відзначили:
– Юрія Васильовича Самохвала, завідувача центром, лікаря-онколога обласного центру клінічної онкології (онкохіміотерапевтичний);
– Наталію Олександрівну Дяченко, лікаря з променевої терапії (блоку дистанційної променевої терапії) обласного центру променевої терапії та радіаційної онкології.
– Терезу Сергіївну Шірінян, лікаря-гематолога обласного лікувально-діагностичного гематологічного центру.
– Володимира Григоровича Гнатишина, лікаря-уролога обласного центру пластичної реконструктивної та малоінвазивної онкоурології.
– Ірину Олександрівну Кущенко, сестру медичну старшу диспансерно-поліклінічного відділення
– Надію Олександрівну Немирську, працівницю з господарської діяльності обласного центру онкохірургії.
– Оксану Василівну Сокурець, реєстратора медичного архіву організаційно-методичного відділу.
Грамотами виконавчого комітету нагороджені:
– Олександр Вікторович Хлинін, лікар-хірург-онколог обласного центру онкохірургії;
– Богдан Борисович Скульський, лікар-гематолог обласного лікувально-діагностичного гематологічного центру;
– Наталія Миколаївна Босенко, лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії;
– Олена Михайлівна Перетятько, лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії;
– Марина Василівна Пухальська, сестра медична старша обласного центру дитячої онкології та гематології з ліжками денного перебування;
– Наталія Борисівна Харенко, працівниця з господарської діяльності загально-лікарняного персоналу;
– Наталія Іванівна Міклашевська, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії Центру спеціальних лабораторних досліджень;
– Людмила Іванівна Макарова, сестра медична старша обласного центру променевої терапії та радіаційної онкології;
– Вікторія Володимирівна Калашнікова, сестра медична стаціонару (перев’язувальної) обласного центру пластичної реконструктивної та малоінвазивної онкоурології;
– Світлана Миколаївна Васильченко, фельдшер-лаборант паталогоанатомічного відділення з лабораторією імуногістохімічних досліджень Центру спеціальних лабораторних досліджень;
– Світлана Анатоліївна Кириленко, реєстратор медичний  організаційно-методичного відділу;
– Леся Василівна Дем’яненко, сестра медична старша обласного центру діагностики новоутворень.
Подяками міського голови нагороджено:
– Оксану Петрівну Вишневську, завідувача центром, лікаря-рентгенолога обласного центру променевої діагностики новоутворень (рентгенодіагностичне відділення);
– Інну Василівну Плахотню, сестру медичну старшу обласного центру клінічної онкології (онкохіміотерапевтичний);
– Людмилу Федорівну Караушан, сестру медичну стаціонару (перев’язувальної) обласного центру онкохірургії;
– Наталію Іванівну Понуркевич, сестру медичну стаціонару (палатну) палат хіміотерапії гемобластозів обласного лікувально-діагностичного гематологічного центру.

Залиште коментар