Бондаренко закликає переглянути видатки бюджету територіальної громади

Бондаренко закликає переглянути видатки бюджету територіальної громади

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко закликає переглянути видатки бюджету територіальної громади. Про це він написав на офіційних сторінках соцмереж.

Кожен новий день дається важкою ціною. Усі свідомі того, що живемо й працюємо тільки завдяки титанічним зусиллям наших військових на фронті. І в ці хвилини мужні хлопці й дівчата виборюють майбутнє України та наших дітей.

«Війна стосується всіх і ми не можемо стояти осторонь. Щодня ми отримуємо все більше запитів від військових підрозділів. Тож, друзі, пропоную зібратися з депутатами та працівниками виконавчого комітету, аби переглянути видатки бюджету Черкаської міської територіальної громади. – пише міський голова. – Упевнений, що ми знайдемо в головному кошторисі міста ті речі, які в нинішніх реаліях менш пріоритетні, та зможемо спрямувати їх для підсилення наших військових. Маємо подбати про наших захисників і допомогти їм із усім необхідним для успішного виконання бойових завдань. Наша підтримка рятівна для них. Сьогодні в нашій роботі має залишатись один пріоритет – українська перемога!».

Черкаси й надалі повинні показувати приклад допомоги Збройним силам України. У минулому році місто посіло лідерські позиції в допомозі державним органам влади для підсилення обороноздатності країни.

Залиште коментар