Бригади екстреної медичної допомоги змагатимуться сьогодні в Черкасах

Бригади екстреної медичної допомоги змагатимуться сьогодні в Черкасах

У Черкасах пройдуть усеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю “Черкаські медичні ралі – 2018”.

Відкриття заходу відбудеться 30 травня о 9.30 на Соборній площі Черкас. Після цього учасники попрямують до Черкаського аеропорту, де відбудеться конкурс водіїв. Змагання бригад екстреної медичної допомоги будуть проводитися 31 і 1 числа в різних точках Черкас. Усього у «Черкаських медичних ралі – 2018» візьмуть участь 40 команд з різних міст України та з-за кордону (Польщі та Литви).

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Черкаської міськради Олег Стадник, інформує прес-служба мерії.

За його словами, змагання зазвичай відбуваються у тому місті, яке стало переможцем минулого року. Оскільки минулоріч перемогла команда з Черкас, то тепер захід проводитимуть саме у нас. 5 років тому Черкаська міська станція швидкої допомоги була передана у підпорядкування області, тож формально організатором заходу є управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації, а також Міністерство охорони здоров’я України.

“Суть змагання така. Учаснику дається своєрідний виклик-маршрут. Водій, користуючись навігатором, їде за цим маршрутом. У кінці цієї точки є постраждалі, в них є певні легенди. Потрібно поставити діагноз, зробити правильні маніпуляції і транспортування. Потім виконане завдання оцінюється в балах”, – пояснив Олег Стадник.

Залиште коментар