Буде ”взрив”: п’яний житель Лисянки повідомив у поліцію про підготовку терактів

Буде ”взрив”: п’яний житель Лисянки повідомив у поліцію про підготовку терактів

На Черкащині поліцейські затримали чоловіка через неправдиве повідомлення про перевезення вибухових речовин та підготовку терористичних актів у кількох областях України.

Пра­ців­ни­ки Лисянського від­ді­лу по­лі­ції Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області за лі­че­ні го­ди­ни вста­но­ви­ли осо­бу та зат­ри­ма­ли чо­ло­ві­ка, який те­ле­фо­ном надав неправдиве повідомлення.
О пів на першу ночі, 26 серпня, на спеціальну лінію «102» зателефонував чоловік й розповів оператору про те, що його знайома перевозить пластид із Київської до Рівненської області та Волині і, невдовзі, мають статися вибухи.
Правоохоронці одразу почали працювати над встановленням особи.
Вони швидко з’ясували, що до поліції телефонував 50-річний житель Лисянки.
Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Свої дії пояснив тим, що чотири місяці тому посварився зі своєю коханою, а коли випив зайвого, згадав старі образи й вирішив помститися жінці, створивши їй проблеми з поліцією.
За да­ним фак­том від­кри­те кри­мі­наль­не про­вад­ження за ч. 1 стат­ті 259 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни — за­ві­до­мо неп­равди­ве по­ві­дом­лення про заг­ро­зу без­пе­ці гро­ма­дян, зни­щен­ня чи пош­коджен­ня об’єк­тів влас­ності.
Сан­кція ці­єї стат­ті пе­ред­ба­чає від­по­ві­даль­ність у виг­ля­ді поз­бавлен­ня во­лі на строк від двох до шес­ти ро­ків.
Чоловіка, який раніше вже був судимий, пра­ців­ни­ки по­лі­ції зат­ри­ма­ли в по­ряд­ку стат­ті 208 Кри­мі­наль­но­го про­це­су­аль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їні.
У ско­єно­му він зіз­нався.
Затриманому вже оголошено про підозру.
На­ра­зі ви­рі­шу­єть­ся пи­тан­ня про об­рання за­по­біж­но­го за­хо­ду.

Повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області

Залиште коментар