Будинки міста Черкаси готують до опалювального сезону

Будинки міста Черкаси готують до опалювального сезону

Підготовка Черкаської ТЕЦ до опалювального періоду 2020-2021рр. на сьогодні перебуває на завершальному етапі. Проте задля своєчасного включення опалення, окрім підготовки станційного енергетичного устаткування та зовнішніх теплових мереж, ретельної підготовки потребує також і внутрішньобудинкова система. Інформують у пресслужбі ТЕЦ.

Відповідальними за утримання будинків та внутрішньобудинкових систем є ОСББ, ЖБК або управлінська компанія.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до споживачів теплової енергії та балансоутримувачів будинків, і нагадує про необхідність провести перевірку технічного стану внутрішньобудинкової мережі та конструктивних елементів кожної будівлі й отримати акт готовності до опалювального періоду, відповідно до «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду».

Звертаємо увагу, до 01.09.2020 року необхідно виконати затверджений перелік заходів з підготовки теплових пунктів, внутрішньобудинкових систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання до експлуатації в наступному опалювальному сезоні.

До 25.09.2020 року за умови виконання вищевказаних заходів у повному обсязі та готовності теплового господарства комісія складає та затверджує акт готовності до роботи в опалювальний період. Копії акту готовності надсилаються до теплопостачальної організації ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Для своєчасної подачі теплоносія (включення систем опалення та гарячого водопостачання) заповнення систем теплоспоживання повинно бути завершено до 15.09.2020 року.

 

Залиште коментар