“Часу на експерименти над країною не залишилось”, – Тимошенко в Умані (відео)

“Часу на експерименти над країною не залишилось”, – Тимошенко в Умані (відео)

Під час виступу перед громадою Умані у місцевому Будинку культури лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко пояснила, чому українцям потрібно негайно змінювати діючу владу. На її думку, якщо не відсторонити від управління державою мафію і клани, скоро ми можем зовсім втратити країну.

“Десятки виборів пройшли, дві революції. І чого ми досягли за 28 років? Тільки за останні 5 років економіка впала в 1,6 разів у валютному обчисленні. Доходи населення знизилися майже вдвічі. А ціни у нас і тарифи, як у Європі.

Як тільки після Революції гідності прийшли “славні” люди на всі посади, курс гривні опустили так, що середнього класу майже не залишилось.

Два десятиліття боротьби проти тих кланових утворень, які після 91 року сіли на наші національні ресурси, ці кланові утворення за 20 років не були нами переможені ні на одних виборах, ні на одній революції. Після революції люди ідуть з площ, обличчя міняються, а вся система кланового управління країною залишається. І тому люди отримують ще більші фінансово-економічні удари.

На 28 році незалежності ми можемо сказати, що часу на експерименти над країною у нас не залишилось. Спочатку в нас щось було: і сильна промисловість, і майже нова інфраструктура, а тепер цей ” підкожний жирок” вже закінчився.

Вперше з моменту Незалежності смертність удвічі перевищує народжуваність. Кожен рік ми втрачаємо з кількості нашого народу 200 тис.людей. З 2015 року з країни виїжджає майже мільйон людей. Тож часу в нас зовсім немає”, – зазначила Юлія Тимошенко.

Залиште коментар