Чемпіонів України з баскетболу вітають черкасці

Чемпіонів України з баскетболу вітають черкасці

На флагштоці біля будівлі мерії замайорів прапор баскетбольної команди «Черкаські мавпи». Його підняли 3 травня заступник міського голови Ігор Волошин та директор цього спортивного клубу, депутат Володимир Гриценко. У такий спосіб у місті висловили підтримку баскетболістам, які завоювали титул чемпіонів України. Про це інформує Черкаська міська рада.

– Ми пишаємося нашою командою, їхньою професійністю та наполегливістю, – прокоментував Ігор Волошин. – До цієї перемоги їм довелося пройти непростий шлях. Та, попри все, їм вдалося довести собі та всім навколо, що їхня праця не була даремною. Дякую за чудову гру та за емоції, які вони подарували всім своїм уболівальникам.
Нагадаємо, вперше у своїй історії у фінальній серії матчів черкаська команда перемогла противника з Дніпра (БК «Дніпро») та здобула золоті нагороди 27-ого чемпіонату України з баскетболу Суперліги Парі-Матч.
Сьогодні, 3 травня, з 17-30 на Соборній площі Черкас розпочнеться міське свято «Черкаські мавпи» – чемпіони України».
Запрошуємо фанатів баскетболу та всіх мешканців нашого міста привітати черкаську команду та розділити з нею радість перемоги.

Залиште коментар