Через дві доби без їжі та сну неповнолітній втікач “відшукався” в Умані

Через дві доби без їжі та сну неповнолітній втікач “відшукався” в Умані

Дві доби тривали пошуки 15-річного жителя м. Подільськ. Жодних  правопорушень відносно хлопця не вчинялося. Наразі поліцейські встановлюють причини втечі підлітка з дому.

Про подію повідомили у Подільському відділі поліції в Одеській області.

До поліції звернувся батько хлопчика та повідомив, що його син пішов до школи, а після занять не повернувся додому. Правоохоронці відразу розпочали пошуки  неповнолітнього,  до яких були задіяні також рідні підлітка та небайдужі  громадяни. Орієнтування з прикметами хлопця було розіслано до всіх відділів поліції України. Користувачі соціальних мереж  активно розповсюджували інформацію про зникнення неповнолітнього.

Хлопчика було знайдено у м. Умань. Неповнолітній після двох діб без їжі та сну сам звернувся до місцевої поліції, звідки його забрав батько.

«З початку травня це вже другий випадок, коли підлітки тікають з дому. Причини уходу у кожної дитини різні, але я можу порадити батькам лише одне: спілкуйтеся з дітьми, адже підліткове середовище  дуже жорстоке і непередбачуване. Можливо ваша дитина потерпає від знущань однолітків. Моніторте сторінки у соціальних мережах і дітей, і їхніх товаришів. Спілкуйтесь з батьками однокласників, щоб знати, які проблеми виникають  у дітей в школі. Дітям потрібно знати, що ви переймаєтесь  не тільки їхнім матеріальним благополуччям», – порадив батькам начальник Подільського ВП Микола Піщанський.

 

Залиште коментар