Черкаська депутатка допомагає медзакладам регіону під час епідемії

Черкаська депутатка допомагає медзакладам регіону під час епідемії

Депутат Черкаської обласної ради від “Батьківщини” Наталія Кравцова під час епідемії коронавірусу активно допомагає обласним медичним закладам та медустановам Смілянського району.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, 300 літрів дезінфікуючих засобів, 200 одноразових халатів, захисні комбінезони багаторазового використання, маски, рукавички, спеціальні окуляри нещодавно «батьківщинівка» передала фельдшерсько-акушерським пунктам, амбулаторіям та лікарням Смілянщини.

“Запаси індивідуального захисту, яким забезпечуються лікарні, під час епідемії використовуються за один-два дні. Нині працівники невідкладної допомоги застосовують до сотні спецкостюмів за день. Одна організація чи людина не в змозі забезпечити всі медзаклади необхідними засобами захисту на тривалий період. Тож потрібно кожному, хто може допомогти нашим лікарям і медперсоналу, долучатися до придбання та постачання матеріалів. Дякую нашим партнерам “Маїс” та “Укравіт”, які беруть участь у цій благодійній справі. Тільки згуртовано ми можемо подолати проблеми”, – зауважила Наталія Кравцова.

Депутат ніколи не стоїть осторонь чужої біди. Під час карантину Наталя Кравцова також допомагає черкаському фонду “Допоможи ближньому”, волонтери якого харчують гарячими обідами дітей із малозабезпечених сімей, самотніх людей.

Залиште коментар