Черкаська філармонія відзначає 65-річчя

Черкаська філармонія відзначає 65-річчя

Черкаська обласна філармонія відзначає 65-річчя. Привітати колектив зі святом прийшли представники влади, друзі та шанувальники творчості.

Мер Черкас вручив відзнаки та та нагороди. До свята медалями «За сумлінну працю» відзначив артиста балету Черкаського академічного заслуженого українського народного хору В‘ячеслава Омельяненка та народну артистку України, ведучу концертів Ольгу Калину.

Цінними подарунками — балетмейстера-постановника Огірчук Анастасію та артистку Академічного малого симфонічного оркестру Оксану Вовкостріл.
Подяками нагородив ансамбль «Росава», який створений у 1982 році, та тріо «Аріана», яке згуртувалось у 2018 році.

“Дякую кожному працівнику за ентузіазм, за натхнення та майстерність. За те, що бережете й розвиваєте культуру, прививаєте всім нам любов до прекрасного”, – говорить Анатолій Бондаренко.

“Дякую колективу закладу за натхнення, творчість, пристрасть, патріотизм, неповторність, ідейність… – за збереження та примноження українських традицій! Дякую за душу!
Щиро пишаюся дружбою з багатьма творчими постатями колективу закладу, а особливо зі сім’єю Федоряків.
Бажаю міцного здоров’я, людського добра та вдячності, нових творчих досягнень та достойної заробітної плати! Господнього благословіння!”, – зазначає заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

“Зізнаюся відверто, я не є частим гостем закладу, проте завше цікавлюся творчими здобутками колективів філармонії. Культура була, є і залишається пріоритетною галуззю у розвитку нашого міста й області. Серед моїх друзів є чимало діячів культури та мистецтва. А віднедавна маю за честь товаришувати із директором філармонії Юрієм Федорякою. Поспілкувавшись ми вирішили надалі рухатися в одній команді ВО “Батьківщина”. Наша мета – успішна, творча і здорова Черкащина”, – говорить депутат Черкаської міськради, “батьківщинівець” Юрій Тренкін. 

Залиште коментар