Черкаська міська рада посприяла області із будівництвом нового Центру екстреної медичної допомоги

Черкаська міська рада посприяла області із будівництвом нового Центру екстреної медичної допомоги

Під час земельної сесії Черкаської міської ради депутати проголосували за зміну цільового призначення земельної ділянки у Черкасах по вул.Корольова, 15, давши «зелене світло» для будівництва нового Центру екстреної медичної допомоги у Черкасах.

«Цього кроку ми вже давно чекали. Я вдячний міській раді за порозуміння та підтримку», – зазначив керівник обласного центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф Ігор Фесун.
За його словами, Черкаська область – єдина в Україні, де немає такого центру і одна з небагатьох, де немає централізованої диспетчерської.

«Зараз наші відділи дуже розрізнені у місті, тож для кооординації роботи доводиться витрачати багато дорогоцінного часу, який необхідний для порятунку людських життів. У новому центрі усі відділи будуть розміщені у одному місці. Також там буде розміщена централізована диспетчерська», – розповів Ігор Фесун.
За його словами, проект будуватимуть за співфінансування Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету (10%). Київ вже виділив 14 млн грн на це будівництво, а область – близько 2 млн грн.
«Учора відбулося відкриття документів по тендерній документації. Зараз закінчується розгляд цих пропозицій, визначення переможця, підписання контракту. Цим займається департамент капітального будівництва ОДА. Надіюся, що в цьому році ми почнемо будувати, тому що це дуже потрібно для кожної людини, яка проживає на території області. Сподіваюся, що нарешті справа, на яку ми чекали більше 10 років, зрушить з місця», – зазначив керівник обласного центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф.

Залиште коментар