Черкаська обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає ювілей

Черкаська обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає ювілей

30 років з дня заснування відзначає Черкаська обласна організація Національної спілки краєзнавців України. Скарбників історії нашого краю з ювілеєм привітав міський голова Анатолій Бондаренко.

«Важко уявити, якою була б наша історія без людей, що її досліджують і зберігають для наступних поколінь. Та сила духу і твердість характеру, які у нинішній важкий час проявляють українці, виховані в нас власною історією. Саме знання про звитяжну боротьбу і героїчний чин минулих поколінь є фундаментом нашого національного патріотизму і любові до Батьківщини. Завдяки багаторічним детальним напрацюванням краєзнавців ми не просто дізнаємось, а закохуємось в історичні події і їх героїв, відчуваємо безперервний зв’язок поколінь і усвідомлюємо власну відповідальність за майбутнє», – зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Від імені всієї громади міста Черкаси мер вручив подяки кандидату історичних наук Максиму Юрійовичу Степанову – головному редактору агентства «Прочерк», Миколі Івановичу Борщу – науковому співробітнику Черкаського обласного краєзнавчого музею, Борису Борисовичу Юхну – автору книгу «Черкаські історії», «Ретро Град».

А також принагідно висловив велику подяку і засвідчив глибоку повагу Михайлу Павловичу Сиволапу – дійсному члену Європейської археологічної асоціації, голові археологічної секції осередку Наукового товариства ім. Т.Г. Шевченка, засновнику і директору Черкаського міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини. Михайло Павлович віднайшов і передав державі понад 1000 унікальних археологічних пам’яток.

«Найкращим відзначенням праці Михайла Сиволапа стало б обладнання власного приміщення для археологічного музею. Ми працюємо над реалізацією цього амбітного плану, і сподіваюсь, в майбутньому Черкаський археологічний музей стане одним з найкращих в Україні», – підкреслює Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар