Черкаська ТЕЦ пояснила зміни в платіжках за тепло

Черкаська ТЕЦ пояснила зміни в платіжках за тепло

У квитанціях за опалення, які жителі отримали в квітні, з’явився новий платіж «внески за обслуговування вузла комерційного обліку теплової енергії». Це викликало чимало запитань із боку абонентів Черкаської ТЕЦ.

Як пояснюють на підприємстві, згідно із законом, НКРЕКП виключила зі структури тарифів за тепло й гарячу воду для ПРАТ «Черкаське хімволокно» витрати на «встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного та розподільного обліку теплової енергії та гарячої води».

Відтак, із І кварталу 2020 року Черкаська ТЕЦ здійснюватиме нарахування споживачам встановлених внесків за обслуговування будинкових вузлів комерційного обліку теплової енергії.

Це передбачено рішенням виконавчого комітету від 17.09.2019 року №1021 «Про встановлення розміру внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії та постачання гарячої води власникам (співвласникам) будівель, які приєднані до інженерних мереж ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Для довідки:

Відповідно до вимог Закону:

– обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку здійснюються оператором зовнішніх інженерних мереж;
– витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (їх складових частин) відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання у такій будівлі, шляхом сплати виконавцю комунальної послуги внесків на обслуговування та заміну вузла комерційного обліку;
– загальний обсяг коштів за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку розраховується операторами зовнішніх інженерних мереж. Розміри внесків для споживачів комунальних послуг та власників (співвласників) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання, встановлюються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад для споживачів комунальних послуг відповідної територіальної громади.

Про це інформують у Черкаьскій міськраді.

Залиште коментар