Черкаське комунальне підприємство отримало позику Світового банку

Черкаське комунальне підприємство отримало позику Світового банку

Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» отримало позику Світового Банку в рамках реалізації Другого проекту розвитку міської інфраструктури для фінансування наступних субпроектів:

– Реконструкція головних каналізаційних колекторів по вул. Чигиринській та по вул. Гоголя від вул. Різдв’яної до вул. Чигиринської в м. Черкаси;

– Будівництво очисних споруд промивних вод на Дніпровській водоочисній станції;

– Технічне переоснащення автоматизованої системи управління технологічними процесами (АСУТП) з використанням SCADA;

– Закупівля лабораторного обладнання для покращення контролю якості води;

– Закупівля спецтехніки.

КП «Черкасиводоканал» повідомляє про початок громадського обговорення Плану екологічного та соціального управління при впровадженні вказаних субпроектів з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості по даному питанню.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 01 лютого 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «Черкасиводоканал», вул. Гетьмана Сагайдачного, 12, м. Черкаси, 18036; e-mail: [email protected] .

Громадські слухання відбудуться 04 лютого 2020 року о 15:00 у приміщенні КП «Черкасиводоканал» за адресую: вул. Гетьмана Сагайдачного, 12, м. Черкаси.

Про це інформує пресслужба водоканалу.

Залиште коментар