Черкаське підприємство першим в Україні почне утилізувати небезпечні речовини

Черкаське підприємство першим в Україні почне утилізувати небезпечні речовини

Черкаське підприємство “UKRAVIT” першим в Україні почне утилізувати фреон та пестициди. Про це повідомляють  на сторінці підприємства у “Фейсбук“.

“Друзі, маємо привід для гордості і хочемо з вами ним поділитися. У березні наша компанія виграла тендер UNIDO (Організації ООН з промислового розвитку) з реалізації української частини проекту «Скоординоване управління видаленням озоноруйнівних речовин (ОРР) і стійких органічних забруднювачів (СОЗ) в Україні, Білорусі, Казахстані та Вірменії». Тож тепер, замість звертатися для утилізації фреону і непридатних пестицидів до закордонних фірм, ми зможемо реалізувати це своїми силами, в Україні, і будемо робити це на найсучаснішому обладнанні світових виробників.

Ми отримаємо технічну підтримку для створення повноцінної виробничої лінії з переробки холодильних, морозильних камер і кондиціонерів, а також інсинераторну піч для утилізації пестицидів і фреону. Тож вже з наступного року «UKRAVIT» першим в Україні почне утилізувати небезпечні речовини, які накопичилися в країні за роки Незалежності і наносять непоправну шкоду екології нашої країни.

Крім того, проект дозволить Україні виконати взяті на себе зобов’язання в рамках ратифікованих міжнародних угод – Монреальського протоколу, Базельської та Віденської конвенцій, а також Паризької угоди”, – йдеться у повідомленні.

Залиште коментар