Черкаські актори готують до показу глядачам ще кілька прем’єр

Черкаські актори готують до показу глядачам ще кілька прем’єр

Артисти Черкаського обласного музично-драматичного театру, незважаючи на відсутність власного приміщення для виступів, не падають духом і радують глядачів новими виставами. Цього року вони продемонструють ще три прем’єри. Про це у коментарі «Про головне» розповів режисер театру Олесь Павлютін.

“Планується прем’єра вистави за п’єсою Анатолія Крима «Жіноча логіка». Також артисти приступили до репетицій п’єси Карпенка-Карого «Сто тисяч», яку робить директор театру Петро Ластівка. Ця п’єса, незважаючи на свою велику сценічну історію і великий проміжок часу, за який вона до нас дійшла, буде поставлена про нас і зрозуміла сучасникам. Ще одна новинка, яка готується – дитяча казочка «Лисичка, котик і півник» за оперою Кирила Стеценка. Ця вистава супроводжуватиметься грою живих музикантів на сцені”, – повідомив Павлютін.

З початку року артисти драмтеатру вже підготували для глядачів три прем’єри. В лютому випустили мюзикл для дітей «Королева загублених ґудзиків». Його створили українська драматургиня Світлана Конищук разом з зірками мюзиклу української естради композитором Олександром Злотником і поетом Олександром Вротарьовим. Другою прем’єрою стала вистава «Олена не прийшла додому» за п’єсою Олександра Володарського. І третя прем’єра – «Прибулець» за п’єсою Наталії Блок, яку вперше покажуть 9 квітня.

 

Залиште коментар