Черкаські “батьківщинівці” привітали черкасців з Великоднем

Черкаські “батьківщинівці” привітали черкасців з Великоднем

За дорученням секретаря міської ради, голови обласної організації ВО “Батьківщина” Юрія Тренкіна помічники і волонтери  вітали жителів округу №4 Черкас із Великоднем.

З теплими словами привітань та пасхальними подаруночками завітали і до колективів освітніх закладів, що розташовані на окрузі. Радо зустрічали представників «Батьківщини» у дитячих садочках №34 та №91, а також у загальноосвітній школі №34.

“Напередодні великого свята не забулися провідати і найстаршого жителя мікрорайону Митниця Івана Антоновича Харчука. До речі, йому цього року виповниться 103 роки! Іван Антонович з радістю поспілкувався із гостями. Моя помічниця побажала Івану Антоновичу міцного здоров’я, всіляких гараздів та вручила ароматну паску.

Дуже важливо, щоб на Великдень святковий настрій був у кожного з нас, тому потрібно пам’ятати про ближніх. Тож нехай наші зустрічі і смачні паски зроблять свято кращим, щоб жителі мого округу зустріли світле свято Христового Воскресіння у мирі та благополуччі”, – говорить Юрій Тренкін.

Залиште коментар