Черкаські «батьківщинівці» привітали жінок-освітянок із прийдешнім святом

Черкаські «батьківщинівці» привітали жінок-освітянок із прийдешнім святом

Днями в Україні відзначатимуть світле весняне свято – Міжнародний жіночий день. З цієї нагоди черкаські «батьківщинівці» скористалися нагодою, щоб привітати з прийдешнім святом жінок-представниць освітньої галузі.

Депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін та заступник міського голови Ігор Волошин зустрілися із працівницями дошкільних навчальних закладів №№34, 90 та 91, а також школи №34. Для «батьківщинівців» вітати освітянок із Міжнародним жіночим днем стало вже доброю традицією.

«Кожен чоловік, який себе поважає, на мою думку, повинен привітати з цим святом жінок: і рідних, і близьких, і тих, з ким працює. Особливо приємно казати теплі слова жінкам-педагогам, які щодня віддають свої сили та знання, виховуючи та навчаючи підростаюче покоління», – зазначає депутат Юрій Тренкін.

«Дозвольте від імені міського голови Анатолія Бондаренка та від себе особисто привітати вас із цим чудовим святом ніжності та краси. Вклоняємося перед вашою нелегкою працею на педагогічній ниві та бажаємо міцного здоров`я, сімейного затишку, мирного неба та радості», – звертався до жінок-педагогів заступник міського голови Ігор Волошин.

Гарний настрій освітянкам створили приємні подарунки: традиційні квіти та солодощі.

Залиште коментар