Черкаські депутати виступили проти високих тарифів

Черкаські депутати виступили проти високих тарифів

Депутати Черкаської міської ради від “Батьківщини” разом із представниками від інших політичних сил підтримали звернення до Президента, уряду та парламенту щодо недопущення підвищення ціни на природний газ та електроенергію.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, документ прийняли більшістю голосів на сесії міської ради, яка відбулася 26 січня.

Депутати від фракції «Батьківщина» внесли ряд пропозицій до узагальненого звернення щодо недопущення підвищення тарифів.

«Подорожчання газу та електроенергії призведе до зростання платіжок за опалення, підвищення цін на товари та послуги, що в умовах сьогодення, коли продовжується складна боротьба з пандемією коронавірусу, буде додатковим фінансовим тягарем для громадян», – прокоментував секретар Черкаської міської ради, голова обласної парторганізації Юрій Тренкін.

Він також наголосив, що у період коронакризи влада має підтримати населення, малий та середній бізнес та встановити мораторій на підвищення будь-яких тарифів. Питання зміни тарифів для населення можливо розглядати лише після виходу нашої держави з кризи, відновлення у повному обсязі роботи всіх галузей економіки, стабільної ситуації на ринку праці, зростання рівня доходів і рівня життя громадян.

Загалом на розгляд депутатів запропонували кілька проєктів звернень, з яких і сформували остаточний варіант. Текст звернення підтримали 28 депутатів міської ради.

Залиште коментар