Черкаські депутати звернуться до керівництва країни з приводу “драконівських” тарифів

Черкаські депутати звернуться до керівництва країни з приводу “драконівських” тарифів

Депутати Черкащини різних рівнів від ВО “Батьківщина” та інших політичних сил готують звернення до керівництва країни щодо неприпустимості підвищення тарифів. Про це у фейсбук повідомив керівник обласної парторганізації ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

“Сьогодні, коли населення України знаходиться у скрутному становищі (людям фактично доводиться виживати в умовах локдауну, який у черговий раз введено через пандемію коронавірусу, зростає безробіття, рівень бідності, відбувається падіння економіки), влада знову готує підвищення тарифів для населення.
Зокрема, планується підвищення тарифів для операторів розподільчих мереж (облгазів) міст України, а саме підвищення плати за розподіл (доставку) природного газу, яке в подальшому відобразиться в платіжках населення.
Я стурбований такою ситуацією. Адже здорожчання газу, окрім зростання вартості комунальних послуг, призведе до підвищення цін на товари та послуги, негативно відобразиться на роботі медичної галузі, яка продовжує складну боротьбу з пандемією COVID-19.
Чергове підвищення тарифів стане нищівним ударом по сімейному бюджету переважної більшості українців, зокрема, черкащан. Така тарифна політика влади підштовхне до межі виживання мільйони наших громадян, а також під корінь знищить малий та середній бізнес, який сьогодні й так перебуває у надзвичайно складному становищі. Уже зараз тарифи на газ та електроенергію, без перебільшення, є драконівськими. Тоді, як зарплати та пенсії залишаються низькими, а субсидії зменшуються. Для багатьох українських сімей оплата комунальних послуг є непосильним тягарем. Через це у багатьох містах нашої держави люди почали виходити на масові мітинги.
Розуміючи складну ситуацію, Черкаська «Батьківщина» виступає проти чергового підвищення будь-яких тарифів – на природний газ, електроенергію, на водопостачання та водовідведення, підвищення тарифів за розподіл (доставку) природного газу для газорозподільчих компаній.
Фракція «Батьківщина» у Черкаській міській раді наразі готує звернення до керівництва країни щодо недопущення підвищення тарифів за розподіл (доставку) природного газу для газорозподільних компаній, а також тарифів на електроенергію. Окрім цього, у цих складних економічних умовах необхідно посилити заходи соціального захисту населення.
З такими зверненнями виступлять і депутати від «Батьківщини» Черкаської обласної, міських та районних рад. Думаю, нас підтримають і представники інших політичних сил.
Президент та уряд країни врешті повинні усвідомити, що необхідно не підвищувати тарифи, а втілювали у життя жорстку та ефективну антикризову програму для збереження економіки, що головне завдання влади – дбати про людей. Народ втомився оплачувати такі недолугі «реформи»”, – зазначає Юрій Тренкін.

Залиште коментар