Черкаські художники долучилися до Всесвітнього челенджу (відео)

Черкаські художники долучилися до Всесвітнього челенджу (відео)

Образи картин Ван Гога, Фріди Кало, Леонардо да Вінчі та інших митців приміряли на себе вихованці художньої студії “Барви натхнення” Черкаської дитячої музшколи №5. Так хлопці й дівчата долучилися до всесвітнього челенджу “Ізоляція”, завдання якого – зробити власне фото, копіюючи манери, пози, вбрання і аксесуари людей, зображених на улюблених полотнах, інформує “Суспільне”.

Восьмирічний Андрій Хомік разом із мамою працювали над образом Ван Гога. Аби фото вийшло реалістичне, одяг і аксесуари ретельно добирали, каже Андрій. За словами ж мами, найскладніше було визначитися із картиною.

– Виявилося, чоловічих картин не так і багато, а в мене хлопчик, тому ми шукали доволі довго і обирали дві картини: це автопортрет Ван Гога, який ми відтворили і ще, оскільки він у мене займається гітарою, знайшли “Старий гітарист” Пабло Пікассо, – каже мама юного художника Марина Хомік.

Жінка вважає, що такі завдання допомагають дітям відволіктися під час карантину і проявити креативність.

Долучилися до челенджу хлопцям і дівчатам запропонувала викладачка художньої студії “Барви натхнення” Ольга Курська. У такий спосіб вона вирішила урізноманітнити завдання для дистанційного навчання. Так у мережі з’явилися фото “Пані з горностаєм” та “Мона Ліза”Леонардо да Вінчі , “Дівчина у хустці” Олексія Венеціанова, автопортрет Фріди Кало, Ван Гога та інших. Оцінювати їх Ольга Курська буде за кількома критеріями: креативний підхід, якість виконаного фото та інші.

 

Залиште коментар