Черкаські кікбоксери привезли нагороди з Всеукраїнського чемпіонату

Черкаські кікбоксери привезли нагороди з Всеукраїнського чемпіонату

16 вихованців комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» з Черкас успішно виступили на Всеукраїнському чемпіонаті WIZARD OPEN RING – 2019, який відбувся у Києві. Загалом у цих змаганнях взяли участь більше 400 кікбоксерів з України, Ізраїлю та Азербайджану.

Також в Україну з офіційним візитом прибув Президент Всесвітньої ассоціації кікбоксерських організацій WAKO Рой Бейкер, який був почесним гостем на цьому турнірі.

До Черкас наші спортсмени повернулись з гарними результатами:

І місце – Павленко Володимир (-60кг, фул-контакт), Осніцька Дар’я (+70 кг, лоу-кік), Єфіменко Анастасія (-52кг, К-1);
ІІ місце – Авершин Данило (-57кг, лоу-кік), Білокур Вікторія (-44 кг, фул-контакт), Ганенко Данило (-57, фул-контакт), Дудко Данііл (+63кг, лоу-кік), Маркін Володимир (-57кг, фул-контакт), Маркін Максим (-42кг, лоу-кік), Панченко Нікіта (-75кг, лоу-кік);
ІІІ місце – Кирилюк Ростислав (+63кг, лоу-кік), Танько Михайло (+46кг, лоу-кік), Тарусов Данііл (-28 кг, лоу-кік), Шарапов Михайло (-45кг, фул-контакт).
V місце – Крот Максим (-54кг, лоу-кік), Шарий Нікіта (-28кг, лоу-кік).

Міський голова Анатолій Бондаренко вітає наших кікбоксерів та їх тренерів – Юрія Зубова, Василя Патруса, Євгена Ткаченка та Олександра Литвиненка з вдалими виступами та бажає подальших спортивних успіхів.

Залиште коментар