Черкаські комунальники піклуються про безпеку на автошляхах і тротуарах під час ожеледиці

Черкаські комунальники піклуються про безпеку на автошляхах і тротуарах під час ожеледиці

У Черкасах утриманням доріг у зимовий період опікується КП «ЧЕЛУАШ». Цими вихідними працівники підприємства боролися із ожеледицею на дорогах, пішохідних переходах та міських зупинках, інформує пресслужба міськради.

Як розповів його директор Олексій Мельник, нині в їхньому арсеналі шість солерозкидачів, чотирнадцять тракторів та три комбіновані дорожні машини. На підприємстві, поза тим, уклали договір оренди вантажної техніки (її використовують разом із наявними солерозкидачами).
Аби уникнути ожеледиці на дорогах, в Черкасах підготували майже 600 тонн солі.

– Наше підприємство утримує лише дороги в місті, натомість дворами та міжбудинковими проїздами мають опікуватися або ОСББ, або управляюча компанія, – говорить Олексій Мельник.
Завдяки швидкому реагуванню й цілодобовому чергуванню, комунальники забезпечують безпеку пішоходів на зупинках громадського транспорту, спусках, сходах, мостах, а також автомобілістів на автошляхах під час несприятливих погодних умов.

«Хочу звернутися до підприємців та власників приватних домоволодінь. Згідно із Правилами благоустрою Черкас, очищення прилеглих територій від снігу та льоду – це ваш обов’язок. Не нехтуйте ним, вчасно прибирайте та посипайте піщано-соляною сумішшю прилеглі тротуари, щоб уникати травмування жителів нашого міста», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар