Черкаські мисливці розпочали сезон зимової підгодівлі тварин

Черкаські мисливці розпочали сезон зимової підгодівлі тварин

Мисливські колективи УТМР Лисянщини розпочали сезон зимової підгодівлі лісових тварин. Про це повідомляють «Вісті Черкащини».

Дикі парнокопитні з настанням несприятливих погодних умов особливо потребують допомоги людей. Для цього застосовують мінеральну підгодівлю (солонці з кухонної солі). Це добре впливає на організм тварин, зміцнює і підсилює захисні властивості проти захворювань. Косуль підгодовують сіном та гіллячковими віниками, заготовленими влітку з молодих пагонів дерев.

– Для підгодівлі парнокопитних зараз викладаємо сіно, коренеплоди, зерновідходи. На цей період припасли 1,5 тонн зерновідходів, 6 тонн – буряків, є достатньо сіна, солі, гіллячкового корму, – розповідає голова райради УТМР Станіслав Маловічко. – Активно працюють мисливські колективи в Лисянці, Смільчинцях, Хижинцях, Почапинцях, Вотилівці. Викладення проводимо в місцях концентрації тварин, там, де є загроза виснаження запасів природних кормів.

Станіслав Устимович зазначив, що здійснюючи заходи щодо підгодівлі звірів, знижується збиток, що завдають дикі тварини штучним насадженням і сільськогосподарським культурам. Однак, підживлення не повинно замінювати природну кормову базу та перешкоджати природним інстинктам, тому пропорції їжі корегують відповідно до погодних умов.

Залиште коментар