Черкаські перукарі показали високі результати на Всеукраїнському Чемпіонаті

Черкаські перукарі показали високі результати на Всеукраїнському Чемпіонаті

Учні ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Короленка» перукарського напрямку взяли участь у «ХХІ Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу». Черкащани показали високі результати та посіли призові місця. Про це йдеться на сайті Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Учні навчального закладу представили свої роботи в таких номінаціях: «Коктельна зачіска» і «Кудрі Street Fashion з використанням хвиль».

За підсумками журі конкурсу учениця групи ПмС-14 Кириченко Ірина виборола ІІІ місце у номінації «Кудрі Street Fashion з використанням хвиль» і отримала Диплом та Медаль переможця.

Підготували учнів до Чемпіонату викладач спеціальних дисциплін Олена Скрябіна та майстри виробничого навчання Таїсія Супрун, Юлія Фоміна, Світлана Степанець.

В рамках Чемпіонату педагоги та учні училища запозичили досвід провідних метрів перукарського мистецтва Ольги Кондратюк, Олександри Бублієнко, Юлії Ксеніти та інших під час проведення демонстрації трендів і модних тенденцій 2019 року в світі макіяжу і перукарського мистецтва MAKE TREND SHOW, шоу-програми «Модних тенденцій світових подіумів сезонів осінь-зими 18-19» від топ-стилістів ТМ «Brelil».

Під час нагородження збірна України АВС з перукарського мистецтва та візажу презентувала свої роботи, які стали призерами Чемпіонату Світу HAIRAWARD’2018.

Майстер міжнародного класу, призер Чемпіонату світу та суддя Всеукраїнських конкурсів Олена Філоненко привітала учасників та переможців Чемпіонату.

Залиште коментар