Черкаські правоохоронці провели профілактичні рейди

Черкаські правоохоронці провели профілактичні рейди

Профілактика правопорушень, запобігання незаконній торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами — основна мета під час відпрацювання поліцейськими міста Черкаси.

На території Черкас, у суботу 20 лютого, відбулися профілактичні рейди щодо виявлення і припинення незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, також перевіряли невстановлені місця де займаються торгівлею з рук. Профілактичні рейди проводилися за участю вісімнадцяти дільничних офіцерів поліції.

Під час відпрацювання правоохоронці склали 10 адміністративних протоколів на правопорушників.

У результаті відпрацювання були виявлені та задокументовані два факти незаконної торгівлі алкогольними напоями. На продавців торгівельних закладів які вчинили вказані правопорушення складено адміністративні матеріали за статтею 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Перевіряли поліцейські невстановлені місця де займаються торгівлею з рук. Правопорушники без будь-яких документів, які б підтверджували право на торгівлю, реалізовують продукцію, що швидко псується, тим самим піддаючи здоров’я городян небезпеці. Відтак, виявлено 7 фактів порушення адміністративного законодавства, про що, відповідно, склали протоколи за статтею 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях) КУпАП.

Крім того, в ході вжитих заходів виявлено адміністративне правопорушення за статтею 164-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Здійснення заготівлі металобрухту та операцій з металобрухтом).

Про це інформують на сайті ГУНП у Черкаській області

Залиште коментар