Черкаські рятувальники долучились до благодійного проєкту з порятунку безпритульних тварин

Черкаські рятувальники долучились до благодійного проєкту з порятунку безпритульних тварин

Благодійний проєкт “Друзів не купують” – або подаруй тварині домівку” проводять у Черкасах рятувальники місцевого управління ДСНС та зооволонтери. Проєкт передбачає випуск календаря з серією фотографій рятувальників з безпритульними кішками та котами, яким, завдяки цьому проектові організатори сподіваються подарувати нове життя у власній домівці. Про це у коментарі “Дзвін.media” повідомив речник обласного управління ДСНС Констянтин Проценко.

“Робота рятувальників здебільш спрямована на порятунок, надання допомоги. Гуманітарна складова не має вибіркового характеру, якщо потрібна допомога, то для Служби порятунку не має значення, хто її потребує, людина чи тварина”, – зазначив Проценко.

Участь у проєкті взяли представники різних бойових підрозділів Управління ДСНС. Серед моделей у формі водолази, сапери, пожежні, – усі вони пройшли випробовування складними надзвичайними подіями, – гасили пожежі у Чорнобильській зоні, займалися гуманітарним розмінуванням на Сході країни, спускалися на глибини, проходили крізь вогонь та хімічно небезпечні зони.

Соціальний проєкт ставить перед собою кілька важливих завдань, серед яких, – привернути увагу суспільства до проблем безпритульних тварин, виховання гуманістичного ставлення до безпритульних тварин і раціональне вирішення їхніх проблем, таких наприклад, як стерилізація і соціалізація, демонстрація рівних цінностей породистих і безпородних, а також «особливих» тварин-інвалідів, підвищення рівня відповідальності людей перед тваринами.

Серед пухнастих моделей яких прихистила клініка “Vetta-survey” є й “особливі” тварини, кожна з яких має власну, часто непросту історію життя. Проте, незалежно від цього усі вони потребують домівки, затишку, любові і піклування.

“Досвід свідчить, що кожна зустріч тварини із своєю родиною, це історія про те, як піклування та любов змінюють і тварин, і їх господарів. Цей проект покликаний показати, що не страшно брати тварину з вулиці або клініки, – страшно, коли вони щоденно гинуть на наших вулицях. Головна мета проекту – збільшити кількості безпритульних тварин, які знайшли для себе родини”, – повідомив Проценко.

Залиште коментар