Черкаські рятувальники готуються до роботи на новому аварійно-рятувальному автомобілі

Черкаські рятувальники готуються до роботи на новому аварійно-рятувальному автомобілі

Для ретельного вивчення рятувальниками технічних можливостей обладнання та спорядження аварійно-рятувального автомобіля, який нещодавно надійшов від ДСНС України до черкаських рятувальників, 22 квітня у Черкасах розпочато спеціальні навчання.

Про це повідомляють в обласному управлінні ДСНС.

Заняття складалось з двох частин – теоретичної, під час якої співробітникам ДСНС розповіли про технічні характеристики автомобіля, та практичної – де кожен з фахівців, працюючи з аварійно-рятувальним обладнанням, виконав декілька спеціальних вправ.

Зі слів начальника відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління Сергія Юрченка, завдяки сучасному обладнанню та спорядженню даного автомобіля можна виконувати надзвичайно широкий діапазон завдань, що в свою чергу дозволить рятувальникам на місці дорожньо-транспортної пригоди діяти більш маневрено, оперативно, а головне – ефективно.
Практичну підготовку із застосування усього обладнання та спорядження на цьому автомобілі проходитимуть 25 рятувальників, які за тиждень складуть заліки та у складі екіпажу зможуть залучатися до виконання аварійно-рятувальних робіт.

ДОВІДКОВО: Даний автомобіль призначений для оперативного реагування та виконання завдань під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод. Отриманий транспортний засіб має досить потужну комплектацію. Він обладнаний сучасним гідравлічним, електричним, пневматичним обладнанням, ношами для перенесення постраждалих, засобами освітлення та стабілізації аварійних об’єктів.

Залиште коментар