Черкаські спортсмени вдало виступили на чемпіонаті України з морського багатоборства 

Черкаські спортсмени вдало виступили на чемпіонаті України з морського багатоборства 

Змагання відбувались з 26 по 28 березня у м. Черкаси у трьох вікових категоріях. Протягом трьох днів спортсмени змагалися з плавання на 200 метрів, стрільби з пневматичного пістолету (ПП – 10) та бігу на 800 метрів.

За результатами змагань серед жінок (19 років та старші) команда Черкаської області ( у складі : Снесар Анастасія (КДЮСШ ЧМР ), Дибченко Іванна (КДЮСШ ЧМР), Кошова Фаїна (ОК ДЮСШ «Спартак») посіла ПЕРШЕ місце, та в особистому заліку Кошова Фаїна – І місце, Снесар Анастасія – ІІ місце.
Дівчата середньої (13 – 15 років) та старшої вікових категорій ( 16-18 років) посіли треті місця в командних заліках (Федорук Вероніка,Бадрак Єлизавета,Арафаілова Наталія,Скляр Сніжана- усі представниці КДЮСШ ЧМР та з ними у команді вихованка КПНЗ «Клубу юних моряків з флотилією» м.Черкаси – Селезньова Ольга та Єлісєєва Катерина –ОК ДЮСШ « Спартак».

Юнаки КДЮСШ ЧМР : Стрижак Олександр, Галкін Роман, Кириленко Прохор, Комар Вячеслав, Ткачук Максим – посіли ІІІ місце серед юнаків середньої вікової групи.

Токман Дмитро, Круть Максим, Скринський Денис,Парначов Данііл та Нечко Дмитро ( ОК ДЮСШ «Спартак» вибороли ІІ місце командне та Скринський Денис – ІІІ особисте серед юнаків старшої вікової групи
Лєвцов Ростислав ( КДЮСШ ) у складі чоловічої команди посів І місце, ІІІ місце серед чоловіків посіла команда курсантів ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля СК «Рятівник».

В особистому заліку І місце – МСУ Снесар Денис, ІІ місце ЗМСУ Снесар Віталій, ІІІ місце представник Закарпаття (прикордонник МСУ Остахов Артем).

Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Залиште коментар