Черкаські студенти зареєстрували в інстаграмі Шевченка та Чапліна

Черкаські студенти зареєстрували в інстаграмі Шевченка та Чапліна

Як дізнатися щось цікаве про життя видатної людини? Прочитати книгу, переглянути фільм, сходити на виставку. Кафедра філософії і релігієзнавства Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького пропонує інший варіант.

Ви можете знайти поради щодо принципів бухгалтерського обліку в Луки Пачолі, поринути в яскраве життя Чарлі Чапліна, відкрити для себе складний світ перекладу з Норою Галь, пережити труднощі виховання дітей разом з Антоном Макаренком, знайти цікаві факти з біографії Рут Гінзбург, перечитати вірші Тараса Шевченка і ще багато іншого. Перегляньте акаунти видатних людей, які підготували наші студенти.

Якщо відкинути жарти, то студенти 2 та 3 курсів Черкаського національного університету, які вивчали міжгалузеву дисципліну «Логіка та юридичне мислення», підготували моделі акаунтів видатних людей у межах індивідуального завдання, тема якого — «Поняття як форма мислення». Логічна структура поняття — зміст та обсяг — є однією з ґрунтовних в курсі логіки і не завжди легко дається для опанування. Студентам було запропоновано доповнити поняття візуальними формами. Студенти творчо підійшли до виконання завдання.
Джерело: cdu.edu.ua

 

Залиште коментар