Черкаській чемпіонці-легкоатлетці подарували новий молот

Черкаській чемпіонці-легкоатлетці подарували новий молот

Легкоатлетці Валерії Іваненко подарували новий молот. Про це інформують у відділенні НОК України в Черкаській області.

Черкаська легкоатлетка Валерія Іваненко, яка вдало виступає на європейських і світових змаганнях та приносить Україні й Черкащині перемоги, потребувала нового молота для якісної підготовки до міжнародних змагань. Вона змагається в легкоатлетичній дисципліні, яка полягає в метанні спеціального спортивного снаряда на дальність.

Відділення НОК України в Черкаській області у співпраці із обласним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту вирішило це проблемне питання. Молот придбали та передали спортсменці. Голова відділення Андрій Більда вручив Валерії новий снаряд під час відкриття змагань «Меморіал Тканка».

«Дуже вдячна за таку допомогу та новий снаряд. Цей молот був мені дуже потрібний для тренувань та підготовки до нових важливих змагань. Це чудовий корисний і приємний подарунок», – відзначає Валерія Іваненко.

Нагадаємо, Валерія Іваненко – майстер спорту з легкої атлетики, чемпіонка III Літніх Юнацьких Олімпійських Ігор (метання молота), чемпіонка та рекордсменка чемпіонатів Європи (юніори). Тренує спортсменку заслужений тренер України з легкої атлетики Олександр Іваненко.

Залиште коментар