Черкаський лісгосп пройшов міжнародну перевірку та підтвердив сертифікат FSC

Черкаський лісгосп пройшов міжнародну перевірку та підтвердив сертифікат FSC

Черкаський лісгосп у 2017 році отримав сертифікат FSC, що засвідчив дотримання підприємством міжнародних вимог господарювання. Однак сертифікація за схемою Лісової опікунської ради передбачає щорічне підтвердження відповідності ряду визначених стандартів ведення лісового господарства на підприємстві. Це означає, що раз в рік акредитовані експерти мають право, навіть без попередження, перевіряти виконання взятих підприємством зобов’язань щодо дотримання вимог лісової сертифікації.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Нещодавно в лісгоспі пройшла така перевірка. Міжнародні аудитори компанії «NEPCon» вибірковим методом перевіряли дотримання принципів і критеріїв FSC щодо сталого розвитку лісового господарства.

Значна увага була звернена на ведення комплексу лісогосподарських робіт, заходів, управлінських рішень, роботу з громадськістю та зацікавленими організаціями. Досліджувалися соціальні, економічні та екологічні аспекти господарювання. Аудитори вивчали документацію підприємства та його підрозділів, виїжджали на лісові ділянки, щоб у польових умовах переконатися в дотриманні міжнародних вимог лісокористування.

Як зауважив директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт, за результатами перевірки, значних порушень у веденні господарювання не виявлено. Аудитори підтвердили Черкаському лісгоспу відповідність міжнародному сертифікату FSC .

Залиште коментар