Черкаський національний університет відсвяткував День народження

Черкаський національний університет відсвяткував День народження

У переддень трьох великих для українців свят — Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України — Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відзначив своє 98-річчя. Музичні дарунки, посвята у студенти та вшанування борців за волю України — таким запам’ятає цей день університетська громада, повідомляє сайт університету.

Передовсім учасники урочистостей вшанували тих, хто захищає Україну від агресора і тих, завдяки кому наша держава є нині незалежною. Ректор Олександр Черевко наголосив, що університет підтримує учасників АТО, які тут навчаються і працюють. Напередодні дня захисника України вони отримали матеріальне заохочення. Вшановуючи усіх полеглих за незалежність, студенти кафедри військової підготовки поклали квіти до монумента Борців за волю України.

Вітаючи всіх із Днем університету, Олександр Володимирович зазначив, що вже 98 років колектив робить свою справу відповідально і професійно.

— Черкаський національний університет — це передовсім люди. Тож дякую тим, хто впродовж усіх цих років по цеглинці будував історію нашого національного, і тих, хто сьогодні є його обличчям, хто збагачує його своїми досягненнями і здобутками. Дякую студентам за їхній вибір, студентській раді за активну участь в університетському житті. Дякую профспілці, працівникам адміністративно-господарських служб.

За словами ректора, нині студентів навчають 75 докторів наук, професорів, 324 кандидати наук, доценти. Вони використовують увесь свій досвід та інтелектуальний потенціал, щоб підготувати кваліфікованих фахівців.

З нагоди свята працівники університету отримали відзнаки та нагороди: «Почесну відзнаку ректора», почесні грамоти та подяки університету.

За багаторічну плідну роботу на освітянській ниві, наукові досягнення премією обкому Профспілки працівників освіти і науки України імені Олександра Антоновича Захаренка відзначено Бориса Мінаєва, професора, завідувача кафедри хімії та наноматеріалознавства.

Особливим свято Дня університету стало для першокурсників. Саме в цей день їх урочисто прийняли в університетську родину. А вони продемонстрували всім свої таланти у креативних флешмобах.

Мистецькі дарунки учасники свята отримали від колективів Черкаського національного: вокального гурту «Мелодія» (худ. кер. народна артистка України Лідія Зайнчківська), ансамблю народного танцю «Черкащанка» (худ. кер. заслужений працівник культури України Валентин Луценко). Привітали колег учасники чоловічого тріо «Гонта» Уманського національного університету імені Павла Тичини — заслужені працівники культури України Василь Семенчук, Петро Волошин та Валентин Купчик.

Основні організатори дійства — студентська рада університету — подбали про те, щоб кожен учасник зміг відчути святкову атмосферу. Для студентів було організовано квест, вони отримали солодкі подарунки та безліч інших приємних сюрпризів. Кожен охочий також міг посмакувати козацьким кулішем.

Залиште коментар