Черкаських лікарів підозрюють у нівеченні немовляти

Черкаських лікарів підозрюють у нівеченні немовляти

До суду направлено обвинувальний акт за ознаками непрофесійних дій медиків черкаського пологового будинку, внаслідок яких настали тяжкі наслідки для новонародженого немовляти в формі інвалідності, повідомили в прес-службі Черкаської місцевої прокуратури, пише “Інтерфакс-Україна”.

Як повідомляється на сайті відомства в п’ятницю, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником унаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки новонародженому) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що медичні працівники КЗ ЧМПБ “Центр матері та дитини” в м.Черкаси, неналежно виконали свої професійні обов’язки під час прийому пологів у породіллі, що полягає в непроведенні термінового розродження шляхом кесаревого розтину, в результаті чого настали тяжкі наслідки для новонародженого немовляти в формі інвалідності.

Правоохоронці нагадали, що раніше було встановлено наявність достатніх доказів у зазначеному кримінальному провадженні, і трьом медичним працівникам повідомлено про підозру.

“Наразі відносно трьох осіб до суду направлено обвинувальний висновок для розгляду по суті”, – сказано в повідомленні.

Залиште коментар