Черкаських освітян привітали із професійним святом

Черкаських освітян привітали із професійним святом

В урочистостях з нагоди прийдешнього Дня вчителя, який традиційно відзначають в першу неділю жовтня, взяли участь міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, його заступники Ігор Волошин та Ігор Коломоєць, а також директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. З нагоди свята представники влади вручили освітянам міста подяки, грамоти та медалі.

– Я завжди не тільки на словах наголошую, а й спільно зі свою командою доводжу на ділі, що освіта – це головний пріоритет для влади. Оскільки можна побудувати все: і дороги, і тротуари, нові сквери. Та якщо ми не вкладатимемо в освіту, ми не вкладатимемо в наше майбутнє. Діти – це найцінніше, що в нас є. Тому педагоги, які їх навчають та виховують, – це ті люди, яким ми довіряємо найвідповідальнішу місію: виростити майбутніх олімпійських чемпіонів, медиків, міністрів, науковців. А головне – людей із великої літери. Як батько чотирьох дітей і виходець із родини, де було багато педагогів, не зі слів знаю, яка ця праця нелегка. Адже щодня вчителі вкладають у наших дітей найдорожче, що в них є: свій час і частину душі. Словами висловити їм нашу вдячність і шану дуже важко. Тому ми постійно крок за кроком працюємо над тим, щоб створити затишні та комфортні умови в коридорах та класах, щоб усе сприяло навчанню дітей і роботі педагогів, – відзначив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, цього року міська влада спрямувала на розвиток міської освіти та спорту понад 114 млн грн. За ці кошти в черкаських школах, садочках та позашкільних закладах здійснюються ремонти та закуповується нове обладнання.

Про це повідомляють у Черкаській міськраді.

Залиште коментар