Черкаським пенсіонерам почали виплачувати по тисячі гривень (відео)

Черкаським пенсіонерам почали виплачувати по тисячі гривень (відео)

Понад 370 тисяч пенсіонерів Черкащини отримають одноразову грошову допомогу від Кабінету міністрів України у розмірі однієї тисячі гривень. Про це Суспільному розповіла начальниця Головного управління Пенсійного фонду області Світлана Зінник.

Гроші нарахують тим людям, пенсія яких не перевищує п’яти тисяч гривень.

Пенсіонерка Марія Андрійчук розповідає, що має пенсію розміром дві тисячі двісті гривень. Допомогу витратить на погашення кредиту та заплатить за комунальні послуги.

Пенсіонерка Анна Коломієць свою тисячу гривень планує витратити на ліки. Каже, отримує щомісяця дві тисячі гривень пенсії. Цих грошей на всі потреби бракує. Карткою скористатися жінка побоялася, тому, каже, стоятиме в черзі, скільки доведеться.

Зі слів начальниці головного управління Пенсійного фонду області Світлани Зінник, із державного бюджету вони отримали 375 мільйонів гривень. Ці кошти, зазначила жінка, пенсіонерам виплатять, як допомогу під час боротьби з коронавірусом:

– Там, де немає банків, і пенсіонери отримують пенсію через пошту, листоноші доставляють доплату додому. Вчора ми перерахували кошти 23 банкам і укрпошті. Сьогодні ми з’ясували, що банки вже нарахували людям по одній тисячі гривень, а Укрпошта розпочала виплату сьогодні однієї тисячі,– каже Світлана Зінник.

Залиште коментар