Черкаським рятувальникам придбають спецодяг за кошти міського бюджету

Черкаським рятувальникам придбають спецодяг за кошти міського бюджету

З міського бюджету виділять 188,6 тис.грн. на придбання спецодягу для рятувальників. Відповідну пропозицію «батьківщинівця» Юрія Тренкіна підтримали під час засідання бюджетної комісії.

Як пояснив Юрій Тренкін, дял підвищення ефективності заходів з забезпечення пожежної безпеки, оперативного реагування на надзвичайні ситуації та події у м.Черкаси у складі Управління ДСНС України у Черкаській області відбулися організаційно-штатні зміни, а саме до складу 2 ДПРЗ УДСНС України у Черкаській області введено в бойовий розрахунок додатково 23 ДПРЧ у складі 40 осіб.

«На сьогодні цей підрозділ оснащений технікою для гасіння пожеж, укомплектований особовим складом, але внаслідок недостатнього фінансування потребує забезпечення особового складу одягом. Прошу підтримати наших рятувальників, щоб вони могли нормально працювати», – звернувся до членів комісії «батьківщинівець».
Пропозиція була підтримана. Тепер виділення коштів також мають затвердити депутати на сесії, проголосувавши за відповідні зміни до бюджету.

Залиште коментар