Черкаський книжковий фестиваль відбудеться восени

Черкаський книжковий фестиваль відбудеться восени

11-13 жовтня 2019 року. Саме тоді відбудеться третій Черкаський книжковий фестиваль. Цього року він буде мандрівним та називатиметься «Перехрестя культур». Про це повідомляє “Ільдана“.

Організатори фестивалю МГО «Книжковий маестро» подали заявку на грант і виграли його. Підтримав черкащан Український культурний фонд.

«Наша заявка була подана в сектор «Знакові події України». Те, що для експертів культурного фонду наша подія є знаковою в рамках країни – це надзвичайно важливо для нашого міста», – каже співорганізаторка Людмила Фіть.

«Чому черкаський книжковий фестиваль буде мандрівним? З різноманітними заходами ми подорожуватимемо всією Україною. Майстер-класи, зустрічі з письменниками проведемо у восьми областях та п’яти районах Черкащини. Подорожуватимемо з другого червня. Це буде непростий фестиваль. Такого в Україні ще не було», – каже співорганізаторка Юлія Чабаненко.

Майстер-класи та презентації книг організатори привезуть в Золотоношу, Кам’янку, Чигирин, Канів, Корсунь-Шевченківський. Якщо хтось з інших міст області хоче, щоб до них приїхали письменники та майстер-класи, організатори фестивалю готові розглянути пропозиції.

В рамках книжкового фестивалю різні заходи пройдуть на Львівському форумі, Київському Арсеналі, у Полтаві, Запоріжжі, Дніпрі, Луцьку, військових частинах Маріуполя та Оршанця.

А вже першого червня у Черкаси приїдуть автори Андрій Курков, Анатолій Дністровий, Петро Яценко, Зоя Казанджи, Остап Сливинський, Наталія Бельченко. Більшість з них у Черкасах ще не були. Гості приїдуть в рамках Черкаського книжкового фестивалю. Зустрічі пройдуть у Долині троянд на фестивалі тимбілдингу «Summer Сhallenge».

На самому Черкаському книжковому фестивалі співатимуть музичні українські гурти, буде більше дитячих письменників. Серед них буде і Наталія Щерба. Ще організатори хочуть запросити в Черкаси закордонного письменника. Зараз ведуть перемовини з декількома з них.

Залиште коментар