Черкаський міськвиконком проголосував за рішення про відновлення роботи об`єктів торгівлі, сфери послуг, міських парків та інших об’єктів

Черкаський міськвиконком проголосував за рішення про відновлення роботи об`єктів торгівлі, сфери послуг, міських парків та інших об’єктів

Виконавчий комітет Черкаської міської ради на засіданні 8 травня проголосував за рішення про відновлення роботи об’єктів торгівлі, сфери послуг, міських парків та інших об’єктів на території міста Черкаси.

Зокрема, члени міськвиконкому висловилися за відновлення роботи таких об’єктів торгівлі та сфери послуг на території міста Черкаси, за умови дотримання ними санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу:

1. Торгівельного обслуговування населення (в магазинах, зокрема тих, що розташовані у ТРЦ, магазинах з продажу непродовольчих товарів, будівельних матеріалів, електроінструментів, електрообладнання, інших електротоварів, сантехніки, канцелярських товарів, книжкової продукції та меблів тощо).
2. Побутового обслуговування населення (перукарень, салонів краси, майстерень з ремонту взуття, одягу, ремонту та встановлення вікон, дверей, воріт, огорож за індивідуальним замовленням, салонів для надання послуг з догляду за домашніми тваринами, салонів ритуальних послуг, проектних організацій, приватних навчальних курсів для дітей, тощо).
3. Ринків, ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції та квітів.
4. Літніх майданчиків закладів ресторанного господарства, за умови дотримання відстані між столиками не менше ніж 1,5-2 метри.
5. Дозволити відвідування міських парків, скверів, зон відпочинку, закладів та атракціонів у них, лісопаркових та прибережних зон, спортивних та дитячих майданчиків на відкритому повітрі.

Суб`єктам господарювання, які відновлюють свою роботу, потрібно забезпечити дотримання усіх встановлених вимог санітарних та протиепідемічних заходів.
Голосуванню передувала активна дискусія, у якій взяли участь як члени виконавчого комітету, так і лікарі, і підприємці, і представники громадськості, і голова Черкаської ОДА Роман Боднар разом із першим заступником Дмитром Ляшовим, які також взяли участь у засіданні.
«Хотів би подякувати усім членам виконавчого комітету, які мужньо стали на захист підприємців і простих громадян», – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Дане рішення вступить в силу із моменту підписання.

Нагадаємо, виконавчий комітет Черкаської міськради ухвалював рішення про послаблення карантинних обмежень у Черкасах 30 квітня 2020 року. Проте воно було зупинене Черкаським окружним адміністративним судом за позовом Черкаської ОДА.

Про це інформують у Черкаській міськраді.

Залиште коментар