Черкаський міськвиконком затвердив бюджет розвитку. Слово – за депутатами

Черкаський міськвиконком затвердив бюджет розвитку. Слово – за депутатами

24 лютого відбулося засідання виконавчого комітету. На ньому присутні погодили проекти рішень про бюджет та програму соціально-економічного розвитку на 2021 рік. Наступне слово – за депутатами.

Як наголосив секретар міської ради Юрій Тренкін, усі пропозиції, які були внесені до проекту головного кошторису Черкас, узгоджені із директорами департаментів, начальниками управлінь та з керівниками депутатських фракцій.

– У нас є пропозиції стосовно збільшення видаткової частини бюджету на понад 172 мільйони гривень, – прокоментував Юрій Васильович. – Ми попрацювали зі структурними підрозділами й дійшли висновку, що зможемо збільшити надходження до бюджету за рахунок залучення коштів від продажу землі через аукціон та продажу майна. Вважаю, ці показники – цілком реалістичні. Головне, вчасно приймати необхідні рішення.

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко додав, що над проектом ПСЕР та бюджету в мерії працювали понад двох тижнів.

Крім того, виконавчий комітет погодив проект рішення, який передбачає можливість відшкодування вартості послуг із фізіотерапії «Астрі». Як відомо, за договорами, укладеними з Національною службою здоров’я України, закладам не оплачуються деякі фізіотерапевтичні послуги (це, зокрема, водолікування, світлолікування, електролікування і т.п.).

Кожного року в цій поліклініці проходять реабілітацію від 3500 до майже 4 тисяч осіб. Значну частину послуг її пацієнти проходять за пільговою ціною або ж безоплатно за направленням від сімейного лікаря.

Сесія міської ради має затвердити бюджет розвитку та ПСЕР сьогодні, 25 лютого.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради

Залиште коментар