Черкаський виконком постановив знести кілька тимчасових споруд і рекламоносіїв

Черкаський виконком постановив знести кілька тимчасових споруд і рекламоносіїв

Рішення про демонтаж декількох тимчасових споруд і рекламоносіїв ухвалив Черкаський міськвиконком під час засідання 3 грудня.

Було вирішено демонтувати ТС по бульв.Шевченка, 423. Це літня тераса біля кафе «Папа Карло». У пояснювальній записці до проекту рішення зазначається, що підприємець порушив термін дії паспорту прив`язки. А саме – йому надавався дозвіл на сезонне розміщення цієї споруди з 20 травня по 10 вересня, тоді як наприкінці жовтня вона вже стояла.

Також ухвалили рішення про знесення тимчасової споруди по бульв.Шевченка, 411. Управління інспектування встановило, що місце розміщення кіоска Mr.Coffee не відповідає схемі розміщення, вказаній у паспорті прив`язки.

Згідно з рішенням, ці ТС мають демонтувати до кінця року.

Крім цього, члени виконкому проголосували за демонтаж двох рекламних засобів, власників яких неможливо встановити. Вони розміщені вздовж траси Н-16 на виїзді з м.Черкаси.

«Ми і надалі продовжимо наводити лад у Черкасах з незаконними білбордами і кіосками. Усі підприємці мають дотримуватися правил благоустрою м.Черкаси і вимог законодавства в галузі зовнішньої реклами», – зауважив Анатолій Бондаренко.

1 коментар до цієї статті

  1. Владимир

    За то базар на пл.700-летия ни чего не нарушает . Уберите , наконец , эту клоаку с площади.

    Відповіcти

Залиште коментар